niedziela, 28 września 2014

Ambulatorium Drobnych Ssaków - nasze wyroby.

Preparaty Ambulatorium Drobnych Ssaków
Celem zachowania pewnego porządku na stronie zdecydowaliśmy, że poświęcimy jeden album, w którym będą znajdować się aktualizowane co jakiś czas informacje dotyczące naszych wyrobów.

W chwili obecnej przygotowujemy mieszanki o następującym działaniu:
Syrop odkłaczający - jak wszystkie nasze mieszanki 100% roślinny, oparty o wyciągi m.in. z ananasa i papai, przygotowywany na bazie zemulgowanych olejów roślinnych
Karma ratunkowa – preparat do sztucznego odżywiania królików i gryzoni roślinożernych wykazujących brak apetytu

Karma ratunkowa o działaniu hepatoprotektycznym – zaburzenia odżywiania u drobnych ssaków mogą powodować uszkodzenie wątroby. Przyczyną afagii są często problemy ze zgryzem, co nierzadko pociąga za sobą konieczność wykonania zabiegów operacyjnych (czyli w grę wchodzi znieczulenie ogólne i antybiotykoterapia, które nie są obojętne dla wątroby). Ten produkt łączy w sobie zalety zwyczajnej karmy ratunkowej oraz ziół wpływających na regenerację wątroby (m.in. ostropest plamisty, czarcie żebro, karczoch)

Karma ratunkowa o działaniu nefroprotektycznym – zaburzenia odżywiania występują także przy uogólnionej mocznicy będącej skutkiem uszkodzenia nerek (ogólna toksemia, kamica). Ten produkt łączy w sobie zalety zwyczajnej karmy ratunkowej oraz ziół wpływających na funkcjonowanie układu moczowego (m.in. żurawina, fiołek trójbarwny, pietruszka)

Dla zwierząt nie wykazujących zaburzeń odżywiania, wykazujących problemy z wątrobą i nerkami, jednak nie mających problemów z normalnym przyswajaniem pokarmu przygotowujemy małe porcje skoncentrowanych mieszanek o działaniu hepato i nefroprotektycznym w formie wygodnych w dawkowaniu kapsułek

Biegunka jest jedną z częstszych przypadłości trapiących drobne ssaki roślinożerne. Z myślą o nich przygotowujemy mieszankę wspomagającą leczenie biegunki. Zawartość m.in. naturalnych pektyn roślinnych, borówki czarnej i liści poziomki powoduje zagęszczenie kału i wchłanianie toksyn.

Zaburzenia łaknienia występują w przebiegu wielu chorób. Gdy zwierzę nie przyjmuje odpowiednich ilości pokarmu, wówczas zostaje osłabiona perystaltyka przewodu pokarmowego, co może grozić zaparciem, wzdęciem a nawet toksemią. W Ambulatorium przygotowujemy specjalną mieszankę pobudzającą zarówno apetyt jak i perystaltykę. Działanie m.in. bazylii, anyżu i kozieradki jest znane od stuleci i wykorzystywane w wielu mieszankach aptecznych.

Przygotowujemy także mieszanki specjalne o działaniu immunostymulującym oparte o zioła znane w medycynie chińskiej i mieszanki zawierające silne antyoksydanty oraz czynnik przeciwdziałający rozpadowi mięśni szkieletowych dla pacjentów onkologicznych (obie mogą być stosowane nie tylko gryzoni i królików).

Osoby zainteresowane mogą się z nami skontaktować osobiście, przez facebooka, za pośrednictwem kontaktu mailowego (ambulatorium.drobnych.ssakow@gmail.com), jesteśmy obecni także na Allegro.
A&J1 komentarz: